OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

AktualityZveme vás na Den Lomnického piva 22.6.2019!

21. 5. 20190

Ahoj přátelé, známí i neznámí. Tímto vás zveme na slavnostní otevření našeho pivovaru! V sobotu 22.6.2019 doražte na náš pivovarský dvůr.

Na tomto obrázku je vše, co potřebujete vědět:

Teď vám popíšeme jak to asi bude probíhat, abyste si udělali představu. Pro nás je to první ročník a tak to bude trochu punk. Další rok se poučíme z chyb a uděláme to o kousek lepší:)

Tak tedy:

Je to slavnostní otevření pivovaru po 60ti letech, tak to prostě musí být přímo u pivovaru. Možná tam v nějakých chvílích bude hodně lidí, tak buďte prosím trpěliví, budeme se snažit aby vše klaplo.

Kdo nezná, tak adresa je Poděbradova 49 a vstup je zdarma. Celá akce je NEKUŘÁCKÁ, kouřit se bude dát na chodníku mimo objekt pivovaru.

  1. Prohlídky pivovaru – zrychlený průchod se sládkem bude jen pro 120lidí v časech od 10:00 do 13:00 (skupiny po 10ti lidech vždy po 15min). Není to klasická exkurze, je to jen abyste viděli celý proces. Registrace – ZMĚNA -budou probíhat tak, že v sobotu od 9:30 budeme rozdávat lístečky na konkrétní čas, když se na vás nedostane hned, tak si mezitím dáte na dvoře pivko…  Po celou dobu slavnosti od 10:00 do 22:00 bude moci každý nahlédnout do místnosti kde máme varnu a ležácké tanky, takže na každého se dostane.
  2. Pivo – na čepu budeme mít všechna naše aktuální piva a slavnostně narazíme letní speciál Summer Ale
  3. Nealko – to jsme řešili kvůli dětem – budeme mít Kofolu
  4. Jídlo – bude zajišťovat po celý den Láďa Nováku s týmem restaurace Babylon – maso na grilu, vynikající klobásky od pana Drdy z Jirkova atd. Máte se na co těšit a v sobotu nemusíte vařit!
  5. SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PIVOVARU – to proběhne od 15:00, tam musíte být všichni! Dáme totiž řeč, a uděláme to trochu netradičně 🙂
  6. Hudba a zábava – cca v 16:00 vystoupí kamarádi od Tondy z Teplýšovic – říkají si Lem Roucha a do Lomnice to mají nejdál – přesně 149km. Po nich od 18:00 lomnická formace neo Mr. Day a závěrečné vystoupení od 19:30 formace našich kamarádů LEV-H-ART (Jirka Krejcar a Babylon band). Je dost možné, že se někdo ujme třeba harmoniky či kytary v mezičase. Uvidíme. Každopádně jsme se rozhodli že to i mírně nazvučíme. Zase ne moc, ať nenaštveme sousedy. Každopádně po celou dobu bude k dispozici nějaký ten moderátor z davu, či z pivovarníků.
  7. Sezení a stání – tak míst ke stání máme neúrekom, ale znáte to, občas může být chvíli i nějaká tlačenice…Uvidíme. Na sezení bude cca 160míst, tak to prosím hlavně přenechte lidem co už mají odpracováno a maminkám s dětmi. Budeme mít také pár párty stanů pro jistotu. Bude i nějaká toitoi, či pisoár. Uvidíme.
  8. Lahvové pivo či lomnický půllitr sebou – tak určitě. Pivovarská prodejna bude otevřena většinu času.
  9. V deset večer se s úsměvem na rtech rozejdeme do svých domovů, nebo…

Hlavně chceme, abyste si to užili. Pobavili se s přáteli, okošotvali co máme navařeno, pobavili se s námi, poznali i nové lidi a tak.

 

Těšíme se na vás!

Tým LP

 

 

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *