OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGZhodnocení lomnické 12

11. 1. 20170

Strašně jsme se těšili na vaši reakci na základní otázku života vesmíru a vůbec (alespoň pro nás:) – prostě jak vám ta lomnická dvanáctka bude chutnat. A už známe odpověď.

Jasně, každý nám při osobním kontaktu říkal nějaké komentáře, ale znáte to. Nepříjemné věci se říkají takto osobně velmi těžko a je to tedy hodně neobjektivní. Proto jsme se rozhodli, že na té veřejné ochutnávce rozdáme všem anonymní lístečky, kde nám každý zakroužkuje u jednotlivých parametrů, zda by ubral (stupnice -3,-2,-1) nebo zda by přidal (1,2,3), nebo zda s tím je úplně o.k.. Takhle ten náš dotazníček vypadal:

img_5783img_5420

S hodnocením jsme byli hodně spokojeni. Celkem 46 lidí nám rozdalo „o.k.“ a 26 lidí chtělo snížit hořkost o -1. Plus pár lidí chtělo mírně upravit plnost či říz.

Teď už to můžeme prozradit. S tou hořkostí jsme to totiž věděli od začátku. Když jsme to pivo vařili, měli jsme tam pár drobných záseků a prostojů (přece jen jsme na tomto zařízení vařili poprvé), takže ve finále abychom dosáhli požadovaného extraktu, museli jsme odpařit při chmelovaru trochu více vody. Tím byla i hořkost více koncentrovanější. I když většině lidí to takto chutnalo, do budoucna to přeci jen chceme lehce zmírnit. Stejně tak i obsah samotného alkoholu, byť nikdo netančil na stolech, ale kdo ví, kdybychom to ještě o pár hodin protáhali:)

img_5782

Děkujeme všem co hodnotili!

Ahoj a lomnickému pivu zdar!

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *