OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Náš BLOGZhodnocení lomnické 12

11. 1. 20170

Strašně jsme se těšili na vaši reakci na základní otázku života vesmíru a vůbec (alespoň pro nás:) – prostě jak vám ta lomnická dvanáctka bude chutnat. A už známe odpověď.

Jasně, každý nám při osobním kontaktu říkal nějaké komentáře, ale znáte to. Nepříjemné věci se říkají takto osobně velmi těžko a je to tedy hodně neobjektivní. Proto jsme se rozhodli, že na té veřejné ochutnávce rozdáme všem anonymní lístečky, kde nám každý zakroužkuje u jednotlivých parametrů, zda by ubral (stupnice -3,-2,-1) nebo zda by přidal (1,2,3), nebo zda s tím je úplně o.k.. Takhle ten náš dotazníček vypadal:

img_5783img_5420

S hodnocením jsme byli hodně spokojeni. Celkem 46 lidí nám rozdalo „o.k.“ a 26 lidí chtělo snížit hořkost o -1. Plus pár lidí chtělo mírně upravit plnost či říz.

Teď už to můžeme prozradit. S tou hořkostí jsme to totiž věděli od začátku. Když jsme to pivo vařili, měli jsme tam pár drobných záseků a prostojů (přece jen jsme na tomto zařízení vařili poprvé), takže ve finále abychom dosáhli požadovaného extraktu, museli jsme odpařit při chmelovaru trochu více vody. Tím byla i hořkost více koncentrovanější. I když většině lidí to takto chutnalo, do budoucna to přeci jen chceme lehce zmírnit. Stejně tak i obsah samotného alkoholu, byť nikdo netančil na stolech, ale kdo ví, kdybychom to ještě o pár hodin protáhali:)

img_5782

Děkujeme všem co hodnotili!

Ahoj a lomnickému pivu zdar!

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *