OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGZářijový zápisník

2. 10. 2018
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2018/10/masa_lomnicke_pivo.jpg

Ahoj přátelé, tak už se pomalu blížíme do finále. Opět sem dáme krátkou rekapitulaci našich aktivit za poslední měsíc, abychom si pak mohli někdy v důchodu u našeho piva pěkně zavzpomínat:)

Tak tedy. Stavební práce jsou téměř hotové. Chybí už jen podlahy. Ty se však budou moct dělat až budou nerezové kanály. Mylně jsme předpokládali, že to je normální skladové zboží. Chyba lávky – byť to je celkem standardizovaný výrobek, tak se vyrábí na zakázku a rozpětí dodání je 4 až 8 týdnů, což nás zaskočilo. Už se ale vyrábějí tak uvidíme. Voda už je hotová, ještě se dodělává elektrika, a pár rozvodů pro topení, jinak už máme hotovo. Takhle to teď vypadá v místnosti s budoucí varnou a ležáckými tanky (z těch nových dřevěných vrat máme fakt radost):

provoz Také jsme byli opět zkontrolovat jak se vyrábějí naši mazlíčci – varné nádoby a ležácké tanky. A vypadají super. Kvalitní práce a vše podle plánu. Máme radost:

tanky1 tanky2

Kdo z vás zavítal v září na Babylon, tak jistě zaregistroval, že nám konečně dorazily naše první půllitry a podtácky. Vybrali jsme z 877 lidí, kteří o podobě půllitru hlasovali na našem facebooku tři výherce – konkrétně je to Šárka PeškarováTomáš Pavelka a Matěj Bobek, kteří od nás půllitr dostanou. Ještě jednou díky moc všem halsujícím. Matěj Bobek si ho vyzvedl nejrychleji – přesně do 77 minut 34 sekund od zveřejnění výherců na našem facebooku:). Takhle chutnal poprvé pivo z půllitru sládek Míra:

pulitr

A tohle je nejrychlejší výherce Matěj B.:

matej b

A takhle vypadá zátiší s pivními tácky:

tacky

Byť už nové druhy piv, včetně APy plánujeme vařit už jen u nás, vyskytlo se krátké okno pro vaření  i naší polotmavé desítky ve Frýdlantu, tak to Míra jel ošéfovat. Kolem pulky října bude opět v Lomnici na čepu. Zde špionážní foto z vaření polotmavky:

polotmavka

No a v září jsme také byli na pozvání Fabio Produkt (krom jiných regionálních potravin a vlastních výbroných olejů prodávají i naše pivka) na akci Jičín město pohádky. Jako vždy skvělé. Prvním, kdo se stavil těsně před otevřením byl náš kamarád Máša – nyní už domestikovaný Jičíňák – pamatujete jak jsme psali o grandiózní oslavě na G k narození jeho dcery? Můžete si opět přečíst zde.

masa

Blížíme se tedy pomalu k cíli…Držte nám palce a dej Bůh štěstí Lomnickému pivu!

 

Tým LP

LP