OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGSoutěž o pivo pod stromeček

23. 12. 20160

Museli jsme si s klukama pár lahví lomnického nadělit už pod stromeček. To se prostě nedalo vydržet.  Tak se můžete níže podívat na fotky.

Celkem jsme nalahvovali celý sud, to jest 50 litrových lahví. Samozřejmě se to trochu protáhlo. Jednak jsme domlouvali s Danem podrobnosti na tu slavnostní ochutnávku (kolem 28.12. napíšem podrobnosti) no a taky jsme samozřejmě museli koštovat ze všech tanků…

Do vánoc dáme celkem třem z vás taky jednu litrovku, každému za něco jiného. Tento článek tedy budeme průběžně upravovat:

1. Výherce: Tomáš S. – náhodným „losováním“ jsme vybrali člověka, který nám fandí a který není a nikdy nebude na facebooku. Vzali jsme ho i na to stáčení, takže měl fakt radost a na konci říkal něco ve smyslu, že to jsou snad jeho nejkrásněji prožité před-vánoce v životě. Nebo tak nějak.

vyherce-c-1

2. Výherce: Alena S.  – náš velký fanoušek hned od začátku. Kdybychom spočítali počet jejích lajků a sdílení našich příspěvků, tak bychom tu byli až do Štědrého večera:). Takže pro nás jasný vítěz za sociální média, pozitivní přístup k životu, lidem, světu a tak vůbec.  Lahev lomnické dvanáctky jsme Aleně předávali za přítomnosti pár set lidí ve Skaláku při horolezecké pietě (akorát o tom ti ostatní vůbec nevěděli:))

vyherce2

3. Výherce: kluci Těhníkovi – jasní vítězové naší geolokační hry. Kluci zvolili chytrou strategii, na náměstí už zevlovali půl hodiny předem, takže i za ten nečas si to zasloužili. Nakonec jsme jim dali ještě jednu lahev, ať si to pořádně užijou.

vyherci33

A na závěr jsme udělali skupinovou foto i s dalšími soutěžícími co se objevili na náměstí. Vítěz bohužel může být jen jeden, maximálně dva:) ale moc děkujeme že jste vyrazili i v takovém počasí soutěžit!

vyherce3

 

Tak a teď se můžete podívat na těch pár fotek z našeho lahvování:

img_5414 img_5417

img_5420img_5419

img_5421

img_5423 img_5425

img_5431

 

Hezké svátky!

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *