OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGPrvní veřejná ochutnávka je za námi

8. 1. 20170

Tak máme za sebou první veřejnou ochutnávku lomnické dvanáctky. Bylo to náročné, ale bavili jsme se královsky. Díky vám co jste přijeli! Z Lomnice jsme vypravili zvláštní autobus pro padesát lidí, který dorazil do pivovaru Rezek přesně v 18:10 a akce mohla začít. Ještě před tím si pro jeden sud přijeli lomničtí sokolové, takže Tři králové nadělovali lomnickou dvanáctku i na sokolském plese – foto zde:

img_0591

Pár lidí přijelo i autama, takže celkový počet se vyšplhal skoro na 100 lidí. Byl to v podstatě takový zájezd krajánků srovnatelný snad jen s legendární výpravou lomnických vlastenců na Smetanovu Libuši do obnoveného Národního divadla v roce 1883. Někdo to komentoval na našem facebooku jako „… no jo, na umění lomničáky nedostaneš, ale, jak jde o chlast, tak se můžou přetrhnout…

img_5678l

 

V úvodu večera jsme měli krátký proslov, kde jsme poděkovali Jirkovi Novotnému za pomoc a Danovi Rezkovi za to, že jsme si u něj mohli uvařit a zapařit. Úvodní proslov zde:

Taky jsme si vyrobili bílá trička s logem lomnického piva aby nás každý mohl rozpoznat. Míra nakonec organizoval krátké prohlídky pivovaru po skupinkách a na závěr dokonce musel podepisovat některým lidem etikety na našich lahvích:). Těch lahví jsme nestačili připravit dost, tak se všem na které se nedostalo ještě jednou omlouváme.

Akce to byla povedená. Po osmé hodině se rozlítly dveře a vešel vítězný tým lomnicko-jičínských basketbalistů pod vedením Honzy Maška a Petra Veldy, kteří brutálním způsobem porazili nedaleký tanvaldský výběr. Celkem se v průběhu večera objevilo sedm hudebních nástrojů. Nejvíce to však hudebně ovládla rodina Karáskových z Valdic (kluci vaří taky doma pivo). Ono totiž pozoun, banjo a valchu těžko přebijete něčím jiným. Tímto jim chceme ještě jednou poděkovat za skvělou atmosféru, stejně tak dalším hudebníkům. Kluci pak dokonce hráli i celou cestu v autobuse, který odjel lehce před dvanáctou.

Pak už to probíhalo komorněji asi do do tří, kytary, žebírka, další a další piva…Ráno jsme nasudovali zbytek piv, zaplatili za co šlo a vydali se do svých domovů:)

 

Pár našich fotek a fotek Dana Fišara si můžete prohlédnou zde:

Děkujeme a ahoj u dalších akcí!

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *