OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGPřipravili jsme se na Den koně

1. 6. 20170

Ahoj, tak jsme se pořádně připravili na Den koně. Tuto sobotu od 9:30 budeme poprvé oficiálně (jakože my přímo) čepovat naše lomnické pivo přímo v Lomnici.

Dostali jsme se k tomu tak, že nám prostě jednoho dne zavolal tajemník Josef Matura, že prý když jsme takoví srdcaři, kteří se snaží navázat na tradici vaření v Lomnici, že by nám prostě na městě nějak chtěli pomoci.

Takže suma sumárum jak jsme se připravili a jak to bude probíhat (alespoň co se týče nás):

1. V rámci přehlídky a žehnání všem koním bude k vidění tradiční formanský vůz z Plzeňského Prazdroje, který pak pojede po lomnických hospůdkách a bude „rozvážet“ pivo po staru. Lomnické pivo to určitě nebude – ale můžeme se zkusit paní formanky zeptat:) Za tímto vozem pojede muž s koženou brašnou formanský vůz číslo 2. A tam už bude jíná zábava:

Tam to naše lomnické bude téct plným proudem. Pojedou na něm lomničtí Sudaři, což je spolek přátel s více jak pětačtyřicetiletou tradicí, kteří výhradně pijí Plzeň 12°. Ale věříme, že po sobotě změní svůj koncept, zachovají přátelství a čas od času budou zkoušet i ta naše piva do party…Každopádně tihle Sudaři budou mít hudební nástroje a budou hrát o sto šest. Po stranách vozu jsme nechali vyrobit tyhle dvě dlouhé plachty a takto nějak by to mohlo vypadat v reálu:

kone

2. Nahoře na Cermaňáku bude několik stánků a v jednom z nich budeme my. Stánkový prodej ještě nikdo z nás nikdy nedělal tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně jsme museli i trochu zainvestovat. Konkrétně do další plachty s naším logem a také do takové vlajky nastojato – v Interflagu kde nám to vše vyrábějí (a dali nám dobrou cenu) tomu říkají poeticky: muší křídlo. Má to asi 4m na výšku a prý se to bude i otáčet, takže nás v záplavě lidí jistě najdete:

musi kridlo

Dále jsme zakoupili i výkonné výčepní zařízení na dva kouhouty – ono se to asi vyplatí, protože jsme zjistili že máme i dost soukromých akcí přes léto a prostě to musí téct a chladit pořádně.

nas vycep

No a poslední investicí je krabička staré Babišky s tiskárnou a internetovým připojením pro EET. Asi takhle – je to opruz, možná s tím budem vás trochu zdržovat, ale chceme to mít tak nějak v pořádku aby si na nás jen tak nikdo nepřišel. Když by se nám ji nepodařilo rozchodit, pojďme se v tichosti domluvit, že nikdo nic neviděl, neslyšel a účtenku se speciálním kódem dostali úplně všichni co tam byli jo? Uvidíme.

dotyk

Tak to je celá naše příprava. Těšíme se na vás!

A ještě poslední zpráva – ti co si objednali sud, nebo lahve tak se stavte v pátek přibližně od 19:00 u sokolovny. Ještě vás samozřejmě budeme kontaktovat i přímo s přesnou hodinou.

Ahoj!

P.S. Výherci z uskupení dětského hřiště – řekněte u našeho stánku heslo „hřiště“ a dostanete od nás pivo a knížku, tak jak jsme slíbili:)

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *