OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

AktualityPřešli jsme do fáze ostrého provozu – tipy od vás vítány!

3. 3. 20190
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2019/03/team_lomnicky_pivovar_640x400-1.jpg

Ahoj přátelé,

tak už to vypadá, že většinu výrobních věcí jsme v průběhu ledna a února vychytali, což nám umožnilo přejít do ostrého provozu! Máme radost.

Dnes jen krátce. Nebudeme vyjímečně rekapitulovat či duplikovat novinky co dáváme na facebook, ale pověnujeme se tomu hlavnímu, našim pivům a jak je představit i lidem v blízkém okolí. A s tím byste nám mohli píchnout!

Aktuálně máme navařeno pět druhů piv – polotmavou desítku, náš tradiční ležák 11, svrchně kvašenou APA 14 a nově také ležák 12 a specialitku v podobě Stoutu. Touto fotkou jsme oznamovali hotová piva – polotmavku a APu:

novinyk apa a polotmavka

Na těchto stránkách se budeme snažit aktualizovat informace jaká piva jsou na čepu a v lahvích a hlavně kde se k nim můžete dostat. Kromě stabilního portfolia, chceme pravidelně vařit různé speciály a sezonní pivka. Pro radost a pro zpestření.

Chtěli bychom teď vybrat pár vhodných hospod, restaurací a obchodů v okolí, se kterými bychom chtěli dlouhodobě spolupracovat. Zajímají nás města a vesnice v blízkém okolí – Semilsko, Turnovsko, Jičínsko, Novopacko…Tohle je náš okruh zájmu:)

mapa piv

Takže pokud vás napadne nějaký vhodný parťák, určitě nám dejte vědět a zkusíme se s ním spojit a vše probrat. Také nám můžete poslat tipy na různé akce v okolí, kde by Lomnické pivo němělo chybět – jarmarky, festivaly, atp.

Jinak slavnostní otevření samotného pivovaru – pro vás, naše fanoušky, plánujeme v průběhu dubna, tak abychom si to užili.

Děkujeme!

Tým Lomnického piva

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *