OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGPozvánka na slavnostní ochutnávku 6.1. 2017

27. 12. 20161

Přátelé,

tímto vás ještě jednou srdečně zveme na slavnostní veřejnou ochutnávku lomnického piva. Zde je pár podrobností jak to asi tak bude probíhat:

ochutnvaka-lomnickeho-piva-lw

Termín: 6.1. 2017 od 18:00 (přesně)

Místo: Pivovar Rezek v Zásadě

Jak: buď vlastní dopravou, nebo můžete jet naším autobusem. Kapacita pro bus je cca 50ks (přeobjednali jsme nakonec větší), odjezd od lomnického pivovaru v 17:00. Cena za výlet je 75Kč/osobu, vybírat to budou naše krásné hostesky před busem. Odjezd z Rezka bude cca kolem půlnoci. Ti co se ještě nepřihlásili, tak se prosím přihlaste buď zde pod článek do komentářů, nebo na facebooku do událostí zde. (Aktualizace – autobus už je plný)

Ubytování: ještě je pár míst na přespání přímo v pivovaru – pokud máte zájem, napište nám sem do komentářů, nebo přes facebook

Průběh slavnostní Tří králové ochutnávky:

18:00- 18:30

Přivítání  účastníků zájezdu, poděkování všem, kteří nám pomohli. Slavnostní přípitek s lomnickou dvanáctkou!

18:31——?

Pro zájemce bude uvařen guláš (uvaří Dan Rezek). Dále je Dan připraven zájemcům představit pivovar – bude probíhat po skupinkách. Po celou dobu můžete ochutnávat kromě lomnického piva i další 3 až 4 druhy aktuálně dostupných piv z pivovaru Rezek.

Hudba a zpěv. To necháme čistě ve vaší kompetenci. Už teď máme informaci, že pár z vás si vezme hudební nástroje, takže pokud se někdo chcete přidat s dalším hudebním nástrojem, třeba s ukulele, nebo s didgeridoo, budeme určitě rádi. Uvidíme, co z toho vznikne:)

My čtyři – Viktor, Pájek, Míra a Tonda a také Jirka Novotný i Dan budeme celou dobu korzovat mezi vámi, takže určitě dáme řeč s každým z vás. Také vás zapojíme do takové mini-ankety, abyste nám dali návod jak to pivo doladit k dokonalosti.

Na cestu domů, si budete moc i nějaké to nalahvované lomnické pivko zakoupit.

24:00 – 3:00 – 5:00

Mezi půlnocí a třetí ranní se hezky rozloučíme s pocitem, že tenhle zážitek vám už v životě nikdo nevezme „byl/a jsem tenkrát na té první ochutnávce lomnického a bylo to super, to se ani nedá vykládat, to bys musel prostě zažít…

7.1.

No a my pak ráno nasudujeme celý obsah ležáckého tanku, vyrovnáme se s Danem, zaplatíme případné škody a dovezeme pár sudů těm co si objednali. Ještě pár asi bude k dispozici, tak když tak dejte vědět. (Aktualizace – sudy už jsou vyprodané, sami budeme mít málo:)

 

Takže pokud ještě víte o někom, kdo by jel, dejte mu vědět. V tomhle jsme fakt otevření a rádi poznáme každého z našich fanoušků.

Díky moc!

 

Tým lomnického piva

 

LP

Jeden komentář

 • Pavel Yankee Matějka

  28. 12. 2016 at 18:43

  Zdravím,

  já bych se prosím pěkně také přidal…se mi uvolnil termín…bych vzal kytaru nebo basu podle potřeby

  děkuji

  Reply

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *