OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

AktualityPivovarská zahrádka

30. 6. 20200
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2020/06/pivovarska-zahrádka.png

Ahoj přátelé,

pouštíme se do dalšího dobrodružství. Pronajali jsme si totiž od města na léto prostory bývalé tržnice na náměstí, tam jak dříve stával hotel Doležal (kde jsou ty časy!):

A chtěli bychom to tam po letech trochu rozzářit:)

Tak vám k tomu našemu záměru trochu něco napíšeme.

 

Chtěli bychom to otevřít v řádu dnů – sledujte info na našem facebooku. Budeme se snažit to zprovozňovat a dovybavovat postupně v rámci možností jak časových, kapacitních, tak finančních. Pronajali jsme si na to stavební buňku, takový centrální mozek/sklad/výčep/kuchyň v jednom – tedy musíme to dovybavit, je úplně prázdná… Jasně, že to není vizuální masterpiece, je to čistě funkční krátkodobé řešení. Tak prosím přimhouřete oko:) Díky tomu budeme časem moci čepovat do skla všechny naše piva a možná zvládneme i nějaké drobné občerstvení. Musí proběhnout i nějaké to nezbytné papírování…

Dáme tam i nějaký stan, lavice a tak, takže nebojte, budete v suchu za každého počasí. Technické služby ten pozemek krásně připravily a dokonce jsou tam i toalety, takže luxus:

Teď dáváme dohromady tým přátel, kteří nám s tím pomohou. Chtěli bychom mít přes léto otevřeno každý den – jednak abyste mohli po práci zaskočit na jedno a také pro nahodilé turisty a výletníky, kteří posedávají na náměstí, aby okusili něco z Lomnice. Také bychom chtěli vymyslet pár kulturních večerů, které by měly nahradit jednorázovou akci Den Lomnického piva. Bližší info během pár dnů na facebooku.

Další co bychom chtěli nějak vyzkoušet, jsou FARMÁŘSKÉ TRHY. Ještě něvíme jak to uchopit a zda se najde dostatečný počet trhovců, ale minimálně oslovíme ty co stávají v sobotu na náměstí. A třeba jednou za čas uděláme nějaký větší trh – tedy pokud bude dost prodejců – chceme výhradně regionální výrobce a pěstile – ovoce, zeleniny, maso, uzeniny, ryby, rukodělné výrobky atd. Pokud vás někdo vhodný napadne, dejte nám vědět pod příspěvek na facebooku a my je oslovíme.

Tak nám držte palce a na viděnou na Pivovarské zahrádce!

Tým LP

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *