OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

AktualityPF 2020 – děkujem a popojedem!

2. 1. 20200
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2020/01/PF-2020-1280x1280.jpg

Ahoj přátelé,

ještě jednou vám chceme poděkovat za vaši podporu v loňském roce a přejeme vám krásný rok 2020!!!

Pro nás byl rok 2019 vyjimečný po všech stránkách a zůstane navždy jako ten skutečně první, kdy jsme se učili první krůčky:) A datum 20.1.2019 jako ten náš úplně první den na světě!

V prvním roce našeho fungování, jsme uvařili krásných 83 várek, konkrétně tedy 830 hektolitrů a celkem 9 druhů piv. Zahájili jsme pravidelnou spolupráci s dotaveteli chmele, sladu, sanitací, obalů. Naučili jsme se papírovat a spolupracovat s různými úřady. Přivítali jsme do týmu Álu Suchardovou a díky ní jsme rozchodili naši pivovarskou prodejnu a získali i trochu toho ženského pohledu na věc:) Přes léto jsme si užili hned několik festivalů v Lomnici a v okolí „za naším pivovarským komínem“. Srdcovou záležitostí pro nás byl samozřejmě červnový Den Lomnického piva, který probíhal přímo na našem dvoře. Atmosféra byla dokonalá právě díky vám! Rovnou si dejte do kalendáře další ročník – 20.6.2020!!! Skvělá atmosféra byla i na prvním ročníku zářijového Food Festivalu! Opět si zapište do diářů – 19.9.2020!!! Děkujeme vám také za spoustu artefaktů co jste nám věnovali – historické lahve, tácky, fotografie. Pomáháte nám tím navázat na tradici a máme z toho fakt radost. A děkujeme vám za to, že vyvážíte naše lomnické do širého světa a děláte nám výbornou reklamu!

Samozřejmě, tak jak to v životě bývá, nebyla to jen procházka růžovým sadem. Nestíhali jsme. Konkrétně – nestíhali jsme kvasit. Takže v posledních měsících jedeme s naší technologií úplně nadoraz. Úzké hrdlo je totiž počet kvasných tanků. Ale makáme na tom, abychom si mohli dovolit rozšířit pivovar o další tanky, tak nám držte palce. A tak se tedy díky tomu stávalo, že prostě některá piva došla a my jsme vám nemohli prodat ani lahev, natož sud. Někdy také nestíháme reagovat včas na vaše dotazy, protože těch pojížděk, zařizování, vaření, stáčení, sanitování, papírování atd. se někdy prostě sejde na tak malý tým až moc. Tak to berte jako omluvu a určitě budeme makat na tom, abychom to tento rok zas o kus víc vychytali.

A na co se můžete těšit v nejbližších dnech? Náš zimní speciál opět BUDE – doleží v polovině ledna, dáme info na facebook (zmizel během pár dní a spoustu z vás jsme museli s lítostí odmítnout…). No a pokud si chcete povyrazit, tak vás zveme 22.2.2020 na náš úplně první Pivovarský BÁL na zámku (událost na facebooku zde). Kapacita zámku je omezena, na sezení zbývají jen 4 místa, na stání jich ještě pár je – k dostání v KIS na náměstí. Tak nějak tušíme, že si to spolu pěkně užijem:) Jo a na čepu bude 5-6 druhů našich piv, včetně úplné novinky uvařené speciálně pro bál. Tak se těšte. Děkujem všem co hlasovali o variantách vstupného, nakonec jsme se rozhodli po přesvědčivých argumentech pro základní variantu vstupného…

A těšit se také můžete na tyhle naše roztomilé víkendové soudečky na 10 litrů:

Těm co nepopřejeme osobně na pivovarském bále přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchu a dobré nálady v roce 2020!!! Dej Bůh štěstí.

Tým Lomnického piva

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *