OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGPF 2019

1. 1. 20190
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2019/01/PF2019_640x400-1.jpg

Ahoj přátelé,

chceme vám popřát vše nejlepší do nového roku 2019!

Předně, hodně zdraví a lásky – to vůbec není nějaké klišé, v životě jsou to úplně nejvíc důležité věci, které si za peníze moc koupit nelze.

A také vám přejeme štěstí – tomu se zas musí chodit dost často naproti, tak mějte oči otevřené a noste srdce na dlani. Přejte ostatním a bude vám přáno. Tak to prostě na světě funguje.

Také vám přejeme hodně úspěchů ve vaší práci ať už děláte kdekoli a cokoli. Bez práce nejsou koláče, ani nějaká ta osobní pohoda a klid. Občas je to sice dřina ale nic není v životě zadarmo.

Přejeme vám také, abyste v tomto roce nezapomínali na svou rodinu a své přátele. Čas s nimi se do života započítává nejvíce. A když si k tomu zajdete občas na jedno, tak jen dobře:)

PF2019

Rok 2018 byl pro nás zlomový.  Podařilo se nám získat úplně nejvhodnější budovou pro pivovar, udělali jsme potřebné stavební úpravy pro náš provoz, oběhali jsme si různá povolení, vyřešili jsme havárii střechy, kamarádi nám pomáhali při několika akcích Zet a také jsme představili naše pivo na různých akcích po okolí a vy jste ho osobně dovezli do dvaceti zemí!!!

Důkladně jsme vymýšleli detaily a vhodnou kapacitu technologie pro vaření, tak aby to dávalo smysl. Nakonec je to úplně jiná dimenze než jsme si představovali před dvěma lety. Samozřejmě i finančně. Bankovní úvěr v té době nepřipadal v úvahu – „kluci dobrý, ale dokud v tom baráku nevaříte pivo, tak vám nebudeme věřit, že to myslíte vážně…“ (neznámý bankovní úředník r.i.p.). Takže nám nakonec s financováním pomohlo šest kamarádů a díky nim jsme mohli na konci roku přivezt krásné nerezové tanky do Lomnice a zhmotnit náš sen.

Chceme vám všem poděkovat za přízeň, která nás žene dál.

Pivovar máme připravený pro první vaření. Chybí nám jen jedno razítko abychom to mohli spustit. Kvůli nemoci nedorazilo před vánocemi, tak snad během pár dní…

A pak to pořádně rozjedem.

Hezký rok 2019 a Dej Bůh štěstí!!!

Tým lomnického piva

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *