OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGPár vět v září

20. 9. 2017

Ahoj přátelé. Opět jsme se trochu odmlčeli, prostě nestíháme. Ale nebojte, jen nestíháme psát, jinak všechno běží. Další várka našeho piva je uvařena a pivo BUDE!

Bylo tam pár zádrhelů – jednak jsme museli vařit o 14 dní později kvůli nějakým technickým problémům v pivovaru Frýdlant, takže první várku sudů přivezeme až kolem půlky října. Brzy vám dáme vědět podrobné instrukce. Pak jsme se všichni čtyři neuvěřitelně křížili s dovolenýma, pracovními povinnostmi a tak.

Stihli jsme se podívat na nový minipivovar hořický Jungberg.cz. Ti kluci, co to tam otevřeli, mají podobný osud, jako my. Rozhodně doporučujeme se tam jet podívat a ochutnat, protože tohle vás dojme. Zde pár fotek:

horice 2

horice 1

Aktuálně se prohrabujeme nabídkami různých firem co vyrábějí celou technologii k vaření. Vybrali jsme zatím dvě a do konce září se chceme podívat na jejich reference (realizované pivovary) osobně. Začátkem října vybereme jednoho partnera, kterému pošleme první zálohu$$$ (au) a začne výroba. Ta záloha bude sice o dost menší, než co jsme všichni zaplatili z našich peněz za Čapí hnízdo, ale i tak to už začne trochu bolet.

Co se týká samotného místa pro vaření, ještě stále hledáme. Objevili se sice nové možnosti, některé i hodně překvapující, ale celé to hledání by vydalo na pěknou knihu… Ale nebojte, máme záložní plán.

No a teď k tomu podstatnému: Lomnickým hasičům dáme sud!

hasici

Po požáru na Bryndově asi není třeba psát jak jsme rádi, že je máme. Jsou to pro nás hrdinové, stejně jako desítky jejich dalších kolegů z obou krajů co přijeli pomoct. Vlezou do míst, kde není nic vidět, brodí se po kolena v oleji, který může začít hořet, riskují, že se nadýchají něčeho, co po chemickém rozboru marně budete vzpomínat na své zápisky z prvních hodin chemie na základní škole (třeba pana učitele Šidáka).

Prostě děkujeme kluci, že to děláte! V říjnu vám dovezem sud na hašení žízně!

Dej Bůh štěstí a ahoj!

tým LP

LP