OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGPár slov v říjnu. Pivo od 6.11.!!!

31. 10. 2017

Ahoj přátelé. Dlužíme vám opět pár vět o našem snažení. Tak tedy:

Vedeme složitá jednání o umístění našeho pivovaru v Lomnici, ještě stále nepadlo finální rozhodnutí, ale jsme blízko – do té doby než si to podepíšeme a schválíme, tak budeme mlčet…Jinak finálního výrobce celé technologie jsme již vybrali, osobně navštívili a čeká jen na naše finální schválení (je to celé v návaznosti na prostor). Je to jako s tou slepicí a vejcem – v tomto případě do toho vstupuje kurník (prostor), protože vařit Lomnické, lze dlouhodobě opravdu jen v Lomnici.

Dobrá zpráva! Máme navařeno, řádně uleženo a můžeme tu naši další lomnickou 11 pustit do světa. Náš sládek Míra ještě doladil recepturu, lehce jsme snížili hořkost na 40 IBU (běžně u ležáků je IBU mezi 30 a 35) a úplně jsme si to pivo zamilovali. Posoudíte sami.

Na košt jsme zajeli do Frýdlantu, kde jsme to vařili. Byli jsme tam celkem 4x. Vždycky z toho vzniklo pár pěkných slefie s naplněným tankem:

selfie 2 Selfie 1

Jasně, vypadá to divně se fotit s nějakým nerezovým tankem, ale když víte, co nás to stálo úsilí…tak si prostě nemůžeme pomoct.

Včera 30.10. jsme tam dovezli pár desítek našich prvních VLASTNÍCH SUDŮ. Opět jsme se trochu plácli přes kapsu, ale vlastní sudy to prostě chce. Tohle jsou ti naši mazlíci – 50l a 30l:

sudy pro lomnicke pivo

 

Také jsme zainvestovali do naší vlastní stáčečky -respektive ji vyrobil na míru náš společník Tonda, on tyhle věci prostě miluje a je na to strašně šikovnej (možná rozjedeme velkovýrobu stáčeček a budeme konkurovat čínským šmejdům:). Vypadá nějak takhle:

plnicka lomnicke

Abychom splnili všechny informační povinnosti, budeme na lahve dávat i zadní etiketu, zatím jsme ji udělali jen jednoduše:

etiketaetiketa 11

No a teď to nejdůležitější. Kdy. Všechna objednaná piva – sudy 50l a 30l, lahve pet 1l budou k dispozici od pondělí 6.11. (dáme vědět všem co si objednali). Dále by se mělo pivo čepovat na Babyloně a také v Jičíně. Také vymyslíme kdy byste si mohli pravidelně kupovat lahvové pivo i bez objednání. Pro rychlejší informace sledujte náš facebook, jinak upřesňující informace dáme i sem.

Pozor! V pátek mezi 19:00 a 22:00 vyhlásíme na facebooku soutěž a ještě ten večer pivo předáme! Tak nás sledujte!

Dej Bůh štěstí lomnickému pivu!

Ahoj!

 

LP