OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGLomnické pivo v Číně – reportáž

3. 5. 2018

Ahoj přátelé, máme radost – naše pivo se dostalo až do Číny. Hned dvě lahve tam propašoval náš kamarád Zdenda Žoldoš a napsal nám o tom tuhle reportáž. Moc děkujeme, Zdendovi ty dvě lahve budeme samozřejmě kompenzovat a tímto vyhlašujeme dlouhodobou soutěž o dobytí planety – když nám pošlete fotku s lomnickým z nějaké nové země (zbývá jich 205) tak od nás dostanete lahev zdarma – tak hurá do světa. 

Zdendovu reportáž si můžete přečíst zde:

Začátkem dubna jsem byl  vyslán na služební cestu do oblasti Shenzhen v JV Číně poblíž hranice s Hong Kongem. Přislíbil jsem kamarádům pomoci při šíření věhlasu Lomnického piva a do už neúprosně přeplněného kufru narval ještě dvě lahve Lomnického. Připomínám, že to nebylo zadarmo, bylo mi přislíbeno v nově vznikajícím podniku místo ministra zahraničí. Jakmile někdo z vás doveze Lomnické dále než já, okamžitě rezignuji na tuto funkci a předám žezlo. Vzdálenost Praha Hong Kong vzdušnou čarou je 8768km.

První lahev jsme vyžunkli v kanceláři po obědě. U stolu sedí můj šéf (zády), tlumočnice do Čínštiny Tracy  a mistr šicí dílny Lien.

c1

Druhou petku Lomnického jsem si nechal pro vlastní účel, jako vzpomínku na domov, až mi bude smutno. Někdo má plyšáka, fotku, knihu,  já Lomnické😊.

Nejdříve jsem pivko nechal pokochat výhledem z hotelového balkonu.

c2

Pak jsme šli na procházku. Trochu mi v batohu zteplalo, tak jsem musel chladit ve vlnách Pacifiku.

c3

Kvíz na závěr. Kdo rozluští nápis na fotce – čtyři největší Čínské znaky (přibližné znění) bude oceněn jednou lahví lomnického. Mohu prozradit, že se nejedná o propagandu ve stylu „buduj socialismus, posílíš mír“

c4

Autor: Zdeněk Žoldoš

LP