OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

AktualityLetní sezóna za námi

23. 9. 20190
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2019/09/konec-festivalove-sezony-2019-1280x1279.jpg

Ahoj přátelé,

tuhle sobotu jsme krásně zakončili letní festivalovou sezónu pěkně doma v Lomnici, na výborné akci Food Festival a můžeme se tedy konečně trochu nadechnout a zhodnotit průběh léta. Bo přes léto na to nebyl vůbec čas…Na závěr hodíme pár fotek a jednu prosbu!

 

Jsme kompletně vypití a nestíháme kvasit. Což je dobrá i špatná zpráva. Sice jsme mohli pár akcí odmítnout a ušetřit pár sudů, ale na druhou stranu jsme vyhodnotili, že je dobré šířit do světa tu skvělou zprávu, že v Lomnici už máme také vlastní pivo! Navštívili jsme Semily, Jičín, Mladou Boleslav, Veliš, Sobotku…Každopádně jedem s technologií úplně nadoraz, kvasíme v tancích o sto šest a sládek Míra je trochu v depresi, že musí stále čekat… Ale je to lepší zpráva, než kdybychom měli plné tanky a čekali na zákazníky z východního Německa:). Takže padlo rozhodnutí. Objednáme na příští sezónu další tanky, ať je Míra v klidu…

S kamarády z lomnického festivalu Zavírák jsme uvařili v červenci speciální jedenáctku a všichni jsme z téhle spolupráce byli nadšeni, strašně nás to bavilo a na klucích jsme viděli, že si to také královksy užili.

Také jsme začátkem července zprovoznili naši „podnikovou“ miniprodejnu. Otevřeno máme každý všení den od 14 do 16 a postupně rozšiřujem sortiment vhodný k pivu. Princip sortimentu je brutálně jednoduchý – budeme tam prodávat krom piva jen to, co nám všem bude chutnat:) Chceme poděkovat Jaroslavu Kaplanovi, který nám daroval do prodejny historický rudl a bedýnku na piva! Takže kdykoli půjdete z práce, stavte se pro jedno, nebo příjďte jen pokecat a dát si třeba výbornou kávu!

Máme také velkou radost, že jsme mohli rozšířit náš tým o dalšího důležitého člena, spíš členku. On ten ženský pohled na některé věci je prostě důležitý. Tímto vítáme do naší pivovarské rodiny Alenu Suchardovou! Ála s námi ten příběh žije od počátku, hvězdy nám byly nakloněny, takže to ve finále celé nějak krásně zaklaplo tak jak mělo. Máme z toho radost!

Přes léto se nám také pěkně zaplnila světová mapa s naším pivkem. Poslali jste nám fotky z Tuniska, Skotska, Rumunska, Ukrajiny, Chorvatska, Bosny a Hercegoivny, Slovinska, Bali a nebo třeba z nejvyšší hory Španělska, která se jmenuje Pico de Teide (na Kanárském ostrově Tenerife), což je výškový rekord našeho piva 3715 m.n.m.. Děkujeme!

Viktor Doležal a Michal Nouzák nám dělají výbornou reklamu po světě. Dali si totiž na kapotu svých závodních aut naše logo, a tři jejich závodní auta brázdí úspěšně po všech možných závodech (i v zahraničí)! Děkujeme kluci!

Teď už makáme na přípravě pár speciálů na zimu a samozřejmě se bavíme o dalším rozvoji, ale už si vše pomalu sedá tak jak má. Budujeme to prostě krok za krokem. Tak nám držte palce i nadále. Nudit se s námi nebudete ani v zimě:)

Tak to bylo krátké shrnutí, pár fotek níže. A teď ta prosba:

25.9. vyvrcholí hlasování o strom roku. Lomnice do toho jde s krásnou Rhanovou douglaskou z Obory. Jsme ve finále, mezi 12ti nejlepšími stromy ČR a jelikož organizátoři teď nezveřejňují aktuální čísla je potřeba naplno zabrat a hlasovat. V posledním srovnání nám chybělo cca 200 hlasů od třetího místa. Takže pokud jste ještě nehlasovali, zajděte prosím na tento odkaz a dejte svůj hlas. Pokud jste již hlasovali, šiřte to do světa třeba na facebooku, nebo mailem a přemluvte ještě někoho ať nám pomůže. Stát na beně je mnohem lepší, než pod bednou:) A Lomnici to zajistí další pěknou propagaci! Díky moc!!!

 

Tým Lomnického piva

Slíbené fotos:

 

 

 

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *