OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGJsme v Lomnických novinách a víme proč

20. 10. 20162

Pokud jste si ještě nekoupili říjnové Lomnické noviny, tak rozhodně zítra spěchejte do nejbližší trafiky.  Tohle vydání bude podpulťák. Je tam totiž článek o nás:

lomnicke-noviny-rijen-2016

Článek jsme do redakce zaslali samozřejmě my. Bylo to za minutu dvanáct, ale pan Bambas (tímto mu chceme poděkovat!) nám vyšel vstříc. Vy co nás sledujete, tak víte, že sháníme co nejvíce informací a materiálů k tomu, abychom navázali na tradici vaření v Lomnici.

Jenže si představte, že existují lidé, kteří dokážou v pohodě žít bez těch našich internetů. Takže o té naší výzvě samozřejmě vůbec nikde nemohli číst. Tak proto jsme požádali o uveřejnění toho našeho článku. No a pokud ti lidé bez internetu ani nekupují Lomnické noviny, tak jsme úplně v pytli.

Ale můžete nám pomoc. Stačí když prohodíte pár vřelých slov se svými rodiči a prarodiči při nedělním čaji o páté a uvidíte, že si na něco vzpomenou. Možná se prohrabou na půdě a vytáhnou fotografii předků focených v pivovaru jak válej dřevěné sudy, nebo jak řežou led na Pivovarském rybníku, nebo fotku jejich hospůdky…

V těchto případech hned foťte vše na mobil a pošlete nám to s komentářem na mail ahoj@www.lomnickepivo.cz

Díky moc!

 

LP

2 comments

 • zdeněk

  23. 12. 2016 at 22:26

  moc vám věm fandím a doufám,že to dotáhnete do supr konce,že se tady bude v Lomnici vařit zas pivo,.Muj děda byl hostinskej v Hoření Lomnici, At se vám daří. a pivu zdar

  Reply

  • LP

   27. 12. 2016 at 9:28

   Děkujeme!

   Reply

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *