OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

AktualityJaro v pivovaru

25. 4. 20190
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2019/04/pomlazka.jpg

Ahoj přátelé,

jaro je v plném proudu, ptáčkové cvrlikají, příroda se probouzí a stejně tak i náš pivovar…

Né teda že bychom přes zimu zaháleli. Vy co nás sledujete na facebooku, či instagramu tak ty novinky znáte. Dnes si pár věcí připomeneme a pár nových info sdělíme. Tak pojďme na to, čistě krátce, informativně:

Tohle je úplně první článek na našem novým webu. Už bylo totiž na čase investovat i sem. Stálo nás to tisícovku za šablonu:) Ale nakonec s tím bylo celkem dost práce, protože ta šablona byla nějaká rozsekaná. Naštěstí nám s tím kamarádi pomohli. Tak snad se vám zde bude líbit. Průběžně na něm budeme ještě makat.

Na idnesu vyšla reportáž o našem pivovaru, je tam vše podstatně o nás a našich plánech, tak si určitě přečtěte zde.

 

Ale hlavní je samozřejmě PIVO a náš pivovar. Velkou investicí pro nás byl chlaďák. Potřebovali jsme ho jako sůl. Ten provizorní už nestačil a taky byla pěkná pakárna tahat ty sudy z ležáckých tanků až tam. Teď ho máme hned vedle. Pokud se budete chtít v létě ochaldit na příjemných 8° tak no problem. Takhle to vypadalo před a po:

Další na čem makáme je pivovarská prodejna. Otevřeme v květnu. Každý den tak na dvě hoďky.

Do naší rodiny piv, přibyl světlý ležák 12 %, který jsme slavnostně narazili v samospádovém sudu na Babyloně. Byla to pěkná akce. Dorazili i Jaroslav Rudiš a Petr Pýcha – ten přišel rovnou se Lvem. S Českým Lvem za scénář k filmu Všehno bude. Při slavnostním předání v Rudolfinu pěkně zmínil i Lomnici!

Jako sezónní novinku jsme uvařili jarní ALE 11 %. Nechtěli jsme naskočit na trend velikonočních zelených piv, tak jsme přišli se svěžím ejlem. Většinou jsou totiž ta zelená piva dobarvená uměle a do toho nikdy nepůjdem. Takhle jsme ho nafotili z naší střechy:

V sokolovně také proběhl bezvadný muzikálový bál Starci na chmelu pod taktovkou formace Alejmelí. A jak jde o chmel, nemohli jsme chybět. Čepovali jsme tam všechna naše piva a bylo to super!

Takhle vypadalo naše zázemí. Sládek sice chyběl kvůli rýmičce, ale poslal skvělou náhradu.

Postupně se zaplňuje mapa světa lomnikcým pivem🙂 Určitě časem vytvoříme ze všech zemí a příspěvků nějakou mapu i přímo v pivovaru. Těch zemí odkud jste nám poslali je už asi přes třicet a milujeme vás za to! Je to krásný pocit vidět naše pivo na tak krásných místech a také vás obdivujeme, že jste schopní to tam tahat:). Zde je třeba foto z Holandska od kamarádky Lenky a foto od Milana B., který ho propašoval až do Mongolska:

Jedni naši fanoušci měli svatbu v továrně Mastných a rozhodli se pro naše pivo. Pro svatebčany jsme jim pak připravili výslužku se speciálními etiketami:

 

Postupně řešíme další partnery, kteří by mohli čepovat či prodávat naše pivo v blízkém okolí, připravujeme se na různé letní akce, takže práce hodně. Ale krásné práce! Kalendář se nám tedy rýsuje a už brzy oznámíme termín slavnostního oteveření pivovaru pro vás – naše fanoušky! Bude to takový uvolněný happening, nic strojeného. Chceme si to s vámi prostě užít a pobavit se.

 

Tož tak. Hezké jaro!

Tým LP

hamis

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *