OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGDrahý, koupila jsem ti k vánocům sud s první lomnickou 12

6. 12. 20160

Přátelé, jak jsme slíbili, tak od dnešního dne si můžete objednat sud s naší první lomnickou 12.

Přibližně jsme uvařili kolem dvou tisíc piv a teď nám to pěkně dozrává v ležáckých tancích. Stáčení do sudů proběhne v sobotu 7.1. (hned ráno po té naší slavnostní veřejné ochutnávce u Rezka).

Pokud někdo plánujete nějakou oslavu, nebo snad chcete udělat radost své ženě:) k vánocům, nebo dokonce svému muži či synovi, tak si u nás můžete objednat 50ti litrový sud (bude-li zájem tak seženem i 30ti litrové). Jakou radost to asi vyvolá v těch pořád klukovských očích, když pod stromečkem spatří poukázku na sud lomnického piva… To se opravdu nedá srovnávat s novým pyžamem, nebo dokonce svetrem s veselými soby.

Takhle to pivo vypadalo o víkendu a chutnalo výborně:

prvni-pivo-low

Více jak polovinu piv máme pro naše vlastní akce (a něco také s vámi vypijeme na té slavnostní premiéře). Celkem tedy budeme mít k prodeji cca 5 až 9 sudů (50 litrů/ks, případně zkusíme připravit i pár 30 litrových). Cenu jsme stanovili na 24 Kč za pivo vč. DPH. Sud bychom vám dovezli buď toho 7.1., nebo 28.1. Pokud ho budete mít v chladu tak vydrží do konce února. Narážeč bude potřeba typ bajonet (Korb).

Objednávat můžete na mail ahoj@www.lomnickepivo.cz, nebo do zpráv na facebooku – uveďte termín a adresu dodání. Obratem vám objednávku potvrdíme.

 

Díky moc a lomnickému pivu zdar!

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *