OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

AktualityDen lomnického piva – DĚKUJEME!

23. 6. 20190
https://www.lomnickepivo.cz/wp-content/uploads/2019/06/IMG_0907-1280x960.jpg

Ahoj přátelé,

bylo to úplně boží! Pohodová akce a ideální počasí. Děkujeme, že jste dorazili na první naši veřejnou akci v našem pivovaru! A že vás bylo!!!

Chceme tímto i poděkovat všem co nám to pomohli uspořádat. Konkrétně městu za půjčení toitoi budek, pódia a stanů, technickým službám za instalaci, zvukaři za super nazvučení (původně jsme mu nahlásili, že to bude jen takové countričko, ale trochu se to zvrtlo v poctivý rock:), kapelám – LEMRoucha z Teplýšovic (měli to k nám 150km a dojela jich celá tlupa, včetně pana starosty Josefa Škvora, hasičů z místního SDH – Teplýšovice jsou po Lomnici druhým největším odběratelem našich piv:)), nadupané lomnické formaci neo Mr. Day (doražte určitě i na akci Zavírák – Mezivrchy 31.8. na lomnickém koupališti, budou tam hrát také a Lomnické poteče proudem) a také závěrečné pohodové formaci Jiřího Krejcara sestavené z kapely LEV-H-ART a Babylon Bandu! Byli jste všichni super!

Děkujeme všem našim kamarádům a rodinným příslušníkům a týmu z restaurace Babylon, že vás perfektně obsluhovali a my jsme se díky tomu mohli věnovat vám. Jmenovitě ještě chceme poděkovat Aleně Suchardové, za nalahvovaní všech piv a vypíglování pivovaru a dalším dobrovolníkům co přidali ruku k dílu před a po. A samozřejmě musíme poděkovat všem našim sousedům, za toleranci zvýšené hladiny zvuku. Děkujeme!

 

Věkové rozpětí návštěvníků bylo od 0 let do 93. Ta nulová miminka jsme pozvali pod pódium a dali jím do vínku podepsané půllitry aby až třeba jednou budou pít naše pivo, nebo se budou starat o pivovar mohli všem říkat – ten pivovar je přesně starý jako já:). Nejstarší účastnice paní Valentová (93let) od nás dostala také podepsanou třetinku, úplně nás dojalo, že toužila přijít na tento happening. Dorazil i Jirka Novotný, náš pivovarský guru co pracoval před více než šedesáti lety v původním pivovaru. Ten byl také dojat, a my jsme měli radost. Děkujeme i Janu Drahoňovskému, že si připravil krátký historický exkurz k pivovarnictví a samotnému objektu pivovaru.  Pokud vám zachutnala naše novinka Summer ALE 10, tak od včerejška je i na čepu na Babylonu.

Níže se můžete podívat na pár fotek a za moment sem vložíme i krátké video, co natočil Radek Kysela, i jemu bychom chtěli poděkovat!:

Video zde:

 

A za rok? To zopakujeme!

Tým LP

 

 

 

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *