OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Náš BLOGDen koně – den Lomnického piva

4. 6. 20171

Ahoj přátelé, děkujeme všem co se u našeho stánku stavili na jedno, dvě tři, čtyři, pět, šest…!!! Bylo vás fakt hodně! Zaslouží si to krátké zhodnocení. Tak tedy:

Na „našem“ koňském valníku jel spolek Sudařů. Měli jediný úkol – symbolicky rozvážet naše pivo po lomnických hospůdkách. K tomu jsme jim dali malý soudek, ze kterého si doplňovali tekutiny a ze kterého také nabízeli k ochutnání všem hospodským a kolemjdoucím. Důležitá informace – nikomu se za celou dobu nic zvláštního nestalo. Na fotografii je vidět i naše „muší křídlo“, co nám vyrobili v Interflagu, dobrý ne?:

sudari

Pípa co jsme koupili je super. Mohli jsme mít naražené dva sudy najednou, takže ty největší nápory jsme celkem zvládli.

Zařízení na EET (krabička staré Babišky) bylo úplně na prd. V pátek jsme si ho otestovali na prvních zákaznících, kteří si objednali sud nebo lahve – tohle je naše úplně první účtenka a její majitel:

IMG_8560

Ale EET pro stánkový prodej musel vymyslet opravdu úplný idi.t

Prostě na to musíte mít zvlášť jednoho člověka, který bude mačkat tlačítko, trhat a předávat účtenky (vysoká škola mu vůbec nepomůže). Jedna účtenka trvá zprocesovat tak sedm vteřin. Takže se nám stávalo, že nám vyjela účtenka a člověk ke kterému patřila už byl někde na náměstí…Domnívali jsme se, že někdo z ministerstva financí bude mít kvůli nám sobotní službu a bude prožívat silné vzrušení u každé vyjeté účtenky z našeho stánku. Ale sorryjako. Prostě jsme nestíhali a na takové kraviny nebyl vůbec čas.

IMG_8590

Počet sudů jsme trochu podcenili. Nakonec jsme ještě museli dojet pro dva sudy co si rezervoval náš společník Tonda – on má totiž zlomenou nohu a nechtěli jsme aby se to opakovalo…Stalo se mu to před měsícem, když vypil 12ks našeho piva. To už je fakt moc. Tímto tedy stanovujeme bezpečný limit na 11 piv:) Takhle dopadnete, když nebudete dodržovat limity:

IMG_8626

Suma sumárum jsme byli nadšeni. Z této akce se pro nás stal takový „Den Lomnického piva„. A vůbec nevadí, že u toho byli i koníci. Byli jsme vidět, spousta lidí, kteří nejsou na těch internetech nebo sociálních sítích se tak o nás prvně dozvěděla, dokonce jsme dostali i hezké zpětné reakce – někteří si k nám dokonce přišli pro pivo tak 7x:) Takže zkrátka DĚKUJEME všem co dorazili!

IMG_8612

Ahoj!

Tým Lomnického piva

LP

Jeden komentář

  • Honza N.

    5. 6. 2017 at 19:47

    nejlepší byl nápis na formanském voze „Rozvoz předvolebních koblih“ 🙂 ten mě pobavil

    Reply

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *