OBJEV VŠE O SVÉM LOMNICKÉM

Náš BLOGPřipravili jsme se na Den koně

1. 6. 20170

Ahoj, tak jsme se pořádně připravili na Den koně. Tuto sobotu od 9:30 budeme poprvé oficiálně (jakože my přímo) čepovat naše lomnické pivo přímo v Lomnici.

Dostali jsme se k tomu tak, že nám prostě jednoho dne zavolal tajemník Josef Matura, že prý když jsme takoví srdcaři, kteří se snaží navázat na tradici vaření v Lomnici, že by nám prostě na městě nějak chtěli pomoci.

Takže suma sumárum jak jsme se připravili a jak to bude probíhat (alespoň co se týče nás):

1. V rámci přehlídky a žehnání všem koním bude k vidění tradiční formanský vůz z Plzeňského Prazdroje, který pak pojede po lomnických hospůdkách a bude „rozvážet“ pivo po staru. Lomnické pivo to určitě nebude – ale můžeme se zkusit paní formanky zeptat:) Za tímto vozem pojede muž s koženou brašnou formanský vůz číslo 2. A tam už bude jíná zábava:

Tam to naše lomnické bude téct plným proudem. Pojedou na něm lomničtí Sudaři, což je spolek přátel s více jak pětačtyřicetiletou tradicí, kteří výhradně pijí Plzeň 12°. Ale věříme, že po sobotě změní svůj koncept, zachovají přátelství a čas od času budou zkoušet i ta naše piva do party…Každopádně tihle Sudaři budou mít hudební nástroje a budou hrát o sto šest. Po stranách vozu jsme nechali vyrobit tyhle dvě dlouhé plachty a takto nějak by to mohlo vypadat v reálu:

kone

2. Nahoře na Cermaňáku bude několik stánků a v jednom z nich budeme my. Stánkový prodej ještě nikdo z nás nikdy nedělal tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně jsme museli i trochu zainvestovat. Konkrétně do další plachty s naším logem a také do takové vlajky nastojato – v Interflagu kde nám to vše vyrábějí (a dali nám dobrou cenu) tomu říkají poeticky: muší křídlo. Má to asi 4m na výšku a prý se to bude i otáčet, takže nás v záplavě lidí jistě najdete:

musi kridlo

Dále jsme zakoupili i výkonné výčepní zařízení na dva kouhouty – ono se to asi vyplatí, protože jsme zjistili že máme i dost soukromých akcí přes léto a prostě to musí téct a chladit pořádně.

nas vycep

No a poslední investicí je krabička staré Babišky s tiskárnou a internetovým připojením pro EET. Asi takhle – je to opruz, možná s tím budem vás trochu zdržovat, ale chceme to mít tak nějak v pořádku aby si na nás jen tak nikdo nepřišel. Když by se nám ji nepodařilo rozchodit, pojďme se v tichosti domluvit, že nikdo nic neviděl, neslyšel a účtenku se speciálním kódem dostali úplně všichni co tam byli jo? Uvidíme.

dotyk

Tak to je celá naše příprava. Těšíme se na vás!

A ještě poslední zpráva – ti co si objednali sud, nebo lahve tak se stavte v pátek přibližně od 19:00 u sokolovny. Ještě vás samozřejmě budeme kontaktovat i přímo s přesnou hodinou.

Ahoj!

P.S. Výherci z uskupení dětského hřiště – řekněte u našeho stánku heslo „hřiště“ a dostanete od nás pivo a knížku, tak jak jsme slíbili:)

LP

Pošlete komentář

Váš email nebyl publikován. Povinná pole jsou vyznačená *