Kdo nám pomůže s grafikou?

Ahoj přátelé, nazrál čas.

vice-nez-160-piv-na-prodej

Sháníme do týmu člověka (grafika/designéra), který nám pomůže vytvořit koncept vizuálního stylu Lomnického piva. Chceme hodně vycházet z tradice, původního loga a vybraných materiálů, ale také tomu tak trochu chceme dát novou šťávu. Zkrátka chceme rozlousknout jak vedle sebe budou moci stát jak tradiční ležáky 8° až 13° společně s různými speciály se kterými chceme různě experimentovat. A také chceme být rozpoznatelní na kilometry daleko – zkrátka až za Kozákov, Zvičinu a možná i Říp…

S vybraným člověkem začneme nejdříve pracovat na etiketách, pak přejdeme na další materiály jako pivní tácky, vizitky, reklamní plachty, stojánky, design stánků, atd. Pěkně postupně tak aby to celé na konci dávalo jednotný styl.

V případě, že máte kapacitu a chuť vtisknout svůj um do tak krásného produktu jakým je pivo a přispět tak významně k obnovení lomnické pivovarské kultury jste vítáni!

V prvním kole dáme všem krátké zadání za které vám zaplatíme v naturáliích (nově uvařeným ležákem 11°). S vítězem pak nastavíme spolupráci ideálně v kombinaci peníze/piva.

Hlavně nás ta práce musí společně bavit!

Pokud někoho takového znáte, pošlete mu prosím tento odkaz, hlaste se přes facebook zprávy (kontakt, reference).

 

Díky moc!

Tým Lomnického piva

Dobrý den, měla bych zájem:) mohu poprosit o bližší informace?